تبلیغات
بزرگترین منبع دانلود نرم افزار های کمیاب - طنز: فرق درس خوندن پسرا و دخترا

بزرگترین منبع دانلود نرم افزار های کمیاب

طنز: فرق درس خوندن پسرا و دخترا


این مطلب فقط جنبه طنز دارد

طنز: فرق درس خوندن پسرا و دخترا…

dar طنز: فرق درس خوندن پسرا و دخترا

درس خوندن دخترها:

بعضی از اونا واقعاً می خونند وقتی میرن سر کتاب تا یکی دو ساعت دیگه کلشونو از کتاب بر نمی دارند . عادت دارند زیر مطالب کتاب خط بکشند که بعدا بخونند.
بعضی هاشون هم که مثلا درس می خونند کتاب جلوشونه چشمشون هم روی کتابه ولی حواسشون یه جای دیگست…
یه عده ای هم هستند که به بهونه اینکه مشکل دارن زنگ میزنند خونه دوستشونو دوستشون هم از خدا خواسته حدود یک ساعت و اندی به طوری که اشک و دود تلفن در میاد!

free2 طنز: فرق درس خوندن پسرا و دخترا

و حالا اصل مطلب! درس خوندن پسرا:

یا درس نمی خونند یا وقتی می خوان بخونن باید حسش بیاد. وقتی حسش میاد که شب امتحانه… یه کم که درس خوندند یه موردی پیش میاد و بهش خیره می شوند و به یه چیزی فکر می کنند بعد انگار که درس خوندن، بلند میشن میرن استراحت می کنند بعد از یک ساعت استراحت دوباره میرند میشینند فکر می کنند.

وقتی فکرشون تموم شد کتاب را ورق میزنند یه کم براندازش میکنند وزنش می کنند استخاره می کنند برای خودشون تقسیمش می کنند میگند تا ساعت فلان اینقدر می خونم تا ساعت فلان اینقدر بعد میرن استراحت کنند . حین استراحت حسشون تموم میشه حال ندارند برند بخونند ولی چون می دونند فردا امتحان دارند پا میشند میرند سر کتابشون.

همینجور که می خونند هیچی حالیشون نیست چون جای دیگه فکر می کنند (لازم به ذکر است که هیچ وقت در هیچ موقعیتی فکر نمی کنند فقط موقع درس خوندن فکرشون میاد) بعد از نیم ساعت دوباره میرن استراحت، بعد سه ربع استراحت می بینند خیلی دیر شده .دوباره میرنند درس بخونند این بار می خونند یه چیزایی هم یاد میگیرند ولی چیزایی که یاد نمی گیرند را میذارند که فردا از دوستاش بپرسند یه کم به معلمشون فحش میدند می گند اینارو درس نداده.

خلاصه آخرش نمیرسند کتاب را تموم کنند فردا میرند میبینند که دوستاشون یه چیزایی می گند که تا حالا به گوششون نخورده بعد اعصابشون خرد میشه اونایی هم که خونده بودند یادشون میره به همین سادگی…


منبع : patugh.ir


طبقه بندی:
برچسب ها:طنز: فرق درس خوندن پسرا و دخترا، درس خواندن دخترا و پسرا، فرق بین دس پسر ها و دخترا، طنز :درس خواندن دختر ها و پسر ها - جوک، طنز: فرق درس خوندن پسرا و دخترا درس خواندن دخترا و پسرا، طنز: فرق درس خوندن پسرا و دخترا فرق بین دس پسر ها و دخترا، طنز: فرق درس خوندن پسرا و دخترا طنز :درس خواندن دختر ها و پسر ها - جوک،
[ جمعه 29 شهریور 1392 ] [ 04:12 ق.ظ ] [ Hossein A ] [ نظرات() ]